KONST / Litografier / Färglitografi 13253023
nr 1325 3023
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Tunneln". Motivet: 61x95 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:20:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr